Kimya & Petrokimya

Kimya ve Petrokimya sektöründeki kritik uygulamalar için özel olarak tasarlanmış vanalar ve enstrumanlar sunuyoruz. Rafinaj, kimya, gübre, etilen ve amonyak endüstrilerindeki onlarca yıllık deneyimimize dayanan dünya lideri valf ve enstruman üreticilerimizin ve sahip oldukları teknolojilerinin, tesis performansını ve güvenliğini optimize etmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Gecikmeli koklaştırma, Catofin® (propan dehidrojenasyonu), etilen ve akışkan katalitik kırma (FCC) alanlarında dünya lideri teknolojiler sunuyoruz. Ürünlerimiz UOP, Lummus, CB&I ve Exxon gibi proses lisansörlerinin titiz spesifikasyonlarını karşılayarak tesis performansınızın optimize ve güvenli olmasını sağlar.

Çok yüksek çalışma sıcaklıkları, büyük ve nominal boyutlar, yüksek çalışma frekansı ve çok uzun süre bakım gerektirmeyen ürünlerimiz büyük avantajlar sağlamaktadır.

İnce kimyasallar ve boya sektörlerinde, Sektör lideri markalarımız valfleri ve entrümanları, hem yüksek kaliteli bitmiş ürünler için hem de genellikle kısa süreli batch arasında verimli geçiş için operatörlerin ihtiyaç duyduğu yüksek derecede saflığı ve temizliği sağlar.

Kimya ve Petrokimya Endüstrisine Tedarik Ettiğimiz Başlıca Ürünler:

- Emniyet vanaları (ASME SEC VIII, API526)

- Tank üstü koruma ekipmanlar (PVRV, EMERGENCY RELIEVE VANASI, ALEV TUTUCU, BLANKET GAS REGULATÖRÜ)

- Kontrol vanaları (Manuel vanalar, On /off vanalar/oransal vanalar, Kaplı vanalar, Diyafram vanalar, Severe service valve)

- Patlama diskleri

- Coriolis kütlesel debimetreler

- Elektromanyetik debimetreler

- Değişken alanlı debimetreler

- Yoğunluk ölçer

- Ultrasonik debimetre

- Orifis debimetre

- Vortex debimetre

- Türbin debimetre,

- Dişli debimetreler,

- Smart basınç ve fark basınç transmitterleri

- Ultrasonik ve radar seviye transmitterleri

- Smart sıcaklık transmitterleri