HAKKIMIZDA

Deka Proses Ölçüm Ve Kontrol Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti, konusunda uzman mühendis kadrosuyla endüstriyel otomasyon sektöründe muhtelif vanalar, ölçü, kontrol, enstrümantasyon ürünlerinde mühendislik ve mümessillik hizmetlerini vermektedir. Şirketimiz endüstriyel otomasyon sektöründe güçlü mümessillikleriyle en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile İstanbul’da kurulmuştur.

Daima gelişip, prosesinize en uygun ve en doğru çözüm bulmayı vizyon edinmiş Deka Proses ekibi olarak, proses iyileştirme ve geliştirme konularında manuel vanalar, kontrol vanaları, vana kontrol ekipmanları, solenoid valfler, emniyet vanaları, patlama diskleri, tank üstü ekipmanlar, enstrümanlar; debimetre, akış switchleri, seviye switchleri ve transmitterleri, basınç transmitterleri, analiz cihazları ve kontrol ekipmanlarında satış ve mühendislik hizmetlerini sağlıyoruz. Gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle siz değerli müşterilerimiz için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Firmamız, Tai Milano (emniyet vanaları), Fike (patlama diskleri), Protectoseal (tank koruma ekipmanları), Klay (seviye,basınç, sıcaklık transmitterleri), Gpe (coriolis debimetreler) ve Pkp (akış şalterleri, debimetreler) firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.